10 Armani stiliaus teiginių

 

1. Būti elegantiška, dar nereiškia patraukti dėmesį, tai reiškia, kad turite išlikti atmintyje.

2. Skirtumas tarp stiliaus ir mados yra kokybėje.

3. Pigi batų pora – bloga ekonomija. Netaupykite ten, kur visų svarbiausia. Avalynė yra jūsų aprangos pagrindas.

4. Atrodyti seksualiai yra pasitikėjimo savimi būdas. Tai ir kūno būseną atitinkanti proto būsena.

5. Džiaugiuosi, kad šiomis dienomis atsirado noras būti elegantiškais. Elegantiškumas yra laiko nepaliesto įvaizdžio raktas, atveriantis duris į tai, kas niekada nebus nemadinga ir su kuo nemadingi nebūsite jūs. Savo sėkmę aiškinu ištikimybe šiai filosofijai. Man stilius yra kur kas svarbiau, nei neilgaamžės mados tendencijos.

6. Neverta pernelyg stengtis pasirenkant drabužius. Patys stilingiausi žmonės atrodo taip, lyg nedėtų jokių pastangų savo išorėse gerinimui. Galų gale stilius susiveda į saviraišką ir aš nemanau, kad kažkas gali atrodyti siaubingai ant to žmogaus, kuris yra nuoširdus pats sau.

7. Juoda ir tamsiai mėlyna lieknina geriau, nei likusios spalvos. Išlaikydami šią gamą jūs galite leisti sau eksperimentuoti su forma ir tekstūra.

8. Šiomis dienomis auga aksesauarų reikšmė. Investuokite į avalynę, diržus, rankines, kaklaraiščius ir pan. Tuomet galėsite kaskart atnaujinti savo aprangą. Prisiminkite tas spalvas, kurias nešiojate ir pirkite atitinkamus aksesuarus. Neužmirškite, kad prie pilkos galite nešioti juodą ir rudą. Laikrodis yra vienas iš svarbiausių dalykų, jis daug pasako apie žmogų.

9. Rinkitės neutralių spalvų audinius, be ryškių ornamentų. Jie tarnaus ilgiau (mados požiūriu).

10. Kruopščiai parinktas aromatas gali tapti išskirtiniu bruožu. Tai yra pirmasis žmonių pojūtis jums įėjus į kambarį ir paskutinis pojūtis, kai jūs iš jo išeinate.
 


 

Parengė Arnoldas Stasiulis