Cindy Crawford

 

Sintia Ann Crawford gimė 1966 metų vasario 20 dieną mažame Ilinojaus valstijos De Kalb miestelyje. Būdama 16-os metų pasiskolino iš tėvų pinigų knygoms ir madingam portfeliui. Tam, kad grąžintų pinigus, visą vasarą dirbo kukurūzų lauke, kur ją pastebėjo vietinis fotografas. Mis Crawford tapo vietinio laikraščio reportažo heroje - tipiška provinciale. Vėliau buvo visa eilė pasiūlymų iš solidžių leidinių. Netrukus Čikagos „Ellite“ agentūros filiale pasirodė daug žadantis modelis – Cindy Crawford.

Per kelis mėnesius ji tapo pilnateise modelių elito nare. 1988 metais pirmoji iš supermodelių fotografavosi žurnale „Playboy“. Ryžtinga gražuolė buvo pakviesta į MTV, kur šešis metus vedė laidą apie madą – „House of Style". 1991 metų rugsėjo 12 dieną ji ištekėjo už aktoriaus Richard Geer. Iki šiol neaišku, kodėl „karališkos vedybos“ truko tik tris metus. 1994 metų gegužės 6 dieną sutuoktiniai už 30 000 dolerių nusipirko „London Times“ puslapį, kur parašė tekstą: „Mes esame heteroseksualai, monogamai ir rimtai vienas kitą vertiname“. Netrukus po to ... išsiskyrė. Dabar Cindy vėl ištekėjusi už buvusio modelio, o dabar restoranų tinklo savininko Rendy Gerber. Ji gyvena sveikai ir kruopščiau nei anksčiau stebi savo figūrą.

Cindy Crawford niekada nepasitikėjo savimi. Jai priklauso įžymi frazė: „Sunku dalyvauti madų šou keturiasdešimties gražiausių pasaulio moterų apsuptyje – matai tik savo trūkumus, o jų trūkumų nematai!“

Tiesa yra ta, kad ši moteris neturi realių trūkumų. Įgimtą polinkį į apvalumą greičiau galima pavadinti privalumu. Firminis Cindy Crawford ženklas – apgamas virš lūpos. Dabar sunku įsivaizduoti ją be šios pikantiškos žymės. O kažkada fotografai ir įtakingi mados pasaulio žmonės patarinėjo jį pašalinti.

Aišku, Sintia Ann Crawford aukštai pakilo virš De Kalb miestelio kukurūzų laukų. Naujų supermodelių armija užpildė podiumus ir žurnalų viršelius. Tačiau net ir kaprizingame šou versle yra nesenstantys favoritai. Sindy Crawford – viena iš jų.