Claudia Schiffer

 

Claudia Schiffer gimė 1970 metais Diuseldorfe (Vokietija), juristo ir namų šeimininkės šeimoje. Claudia ketino sekti tėvo pėdomis irtapti gerai apmokama juriste, tačiau kolkas lankė baleto pamokas ir grojo fortepijonu. Pirmą kartą apie modelio karjerą susimąstė netoli tėvų vilos Majorkos saloje ją pamatė ispanų fotografo Pedro Kala asistentas. Jios pasiūlė pozuoti turistiniam katalogui. Nepaisant fotografo susižavėjimo, tęsinio nebuvo. Claudia gavo 200 dolerių ir grįžo į Diuseldorfą prie avo fuete ir fortepijono.
 
Tačiau ponia sėkmė nenorėjo paleisti šviesiaplaukę vokietę. 1987 metais vienoje Diuseldorfo diskotekoje susipažino Paryžiaus Metropolitan agentūros direktoriumi Michel Levaton. Metropolitan azartiškai ėmėsi kelti Schiffer. Žurnalai ir dizaineriai buvo palankūs. Nauja šviesiaplaukė su puikia figūra . Claudia pasirašinėjo kontraktą po kontrakto ir jau 19-os metų buvo laikoma viena iš sėkmingiausių ir geriausiai apmokamų pasaulio modelių.
 
1990 metais Schiffer akcijos pakilo dar aukščiau – ją pasikvietė „top-modelių kūrėjas“ Karlas Lagerfeldas. Tuo metu jis buvo Šanel namų vyriausias dizaineris. Tikrąjį populiarumą jain atnešė „Guess“ džinsų reklama.
 
Amerikos kosmetikos kompanijos „Revlon“ pasiūlytas kontraktas – 10 milijonų dolerių sukėlė tikrą sensaciją. Po to vokiečių grauolė buvo oficialiai pripažinta, kaip labiausiai apmokamas modelis pasaulyje.
 
1993 metų rudenį Berlyne susipažino su David Copperfield. Ji buvo pakviesta į pasirodymą, kaip garbės svečias. Po keturis mėnesius trukusių telefono skambučių ir trumpų pasimatymų Schiffer pademonstravo didžiuliu deimantu puoštą vestuvinį žiedą.
 
Amerikiečių žurnalo „Forbs“ duomenimis 1994 metais Claudia Schiffer uždirbo 5,3 miljono dolerių, o viršelių skaičius su jos atvaizdu  pasiekė rekordinę atžymą - beveik 500!

 

2002 metų gegužę Claudia Schiffer susituokė su filmų prodiuseriu Matthew Vaughn. 2003 metų sausio mėnesį jiems gimė sūnus Caspar. O 2004 metų lapkričio mėnesį - 3,5 kilogramo dukra.