Straipsniai

:: 10 Armani stiliaus teiginių

:: Baltas švarkelis gali tapti nepamainoma aprangos dalis. Žinoma, jis greitai tepasi, tačiau tuo pačiu metu ir patikimai saugo nuo karščio. Yra keli aprangos deriniai su švarkeliu.

 

:: Kojinės ir pėdkelnės yra tos aprangos dalys, kurias moterys atėmė iš vyrų kartą ir visiems laikams.  Iš tiesų – šiuolaikinės moters drabužinėje visada rasi ir viena ir antra, o tuo tarpu vyrai jau senai jų nebeturi.

 

 

:: Vyrų žvilgsnius visada traukė tos retos akimirkos, kai būdavo įmanoma žvilgtelti į kojine aptemptą koją. Tai domino ir dailininkus.

 

 

:: Tai, kad paplūdimyje reikia ne apsirengti, o nusirengti, žmonija suprato visai neseniai,  tik prieš pusantro šimtmečio.

 

 

:: Dalykiniame šiandienos pasaulyje neapsieisi be tokios svarbios aprangos dalies, kaip kaklaraištis.  Bet mažai kas žino apie jo istoriją.

 

 

:: Sutikite, kad jei į savo ūgį mes reaguojame daugiau mažiau ramiai, tai išsvajotasis 60-90-60 neduoda ramybės praktiškai kiekvienai merginai.

 

:: Levi Strauss gimė 1829 metų vasario 26 dieną mažame Banariojos kaime. 1847 metų birželio mėnesį jis persikėlė į Niujorką, kur jau gyveno gausi giminė.

 

 

:: Pačios seniausios žirklės Rytų Europoje rastos netoli Smolensko. Jos buvo padirbtos dešimtame amžiuje.

 

 

:: Seniau juos nešiojo aukso ieškotojai, kaubojai, hipiai, dabar juos dėvi milijonieriai, superžvaigždės ir paprasti mirtingieji. Nuo jų atsiradimo praėjo 150 metų. Kalba eina apie džinsus.

 

 

:: Gražios merginos, strypas, jaudinančios pozos, nėriniuoti apatiniai ir spindinčios publikos akys,

visuotinė ekstazė...Tai yra striptizas. Kiekvienas, pamatęs šį reginį įsimins jį ilgam...

 

 

 

:: Dvidešimtojo amžiaus parfumerijos pasaulis pristatomas tūkstančiais kvepalų, tačiau tik keli iš jų tapo klasika

 

 

:: Pasaulinė šlovė, kaip jis pats rašė atėjo netikėtai.  Ši kvepianti, saldžiai aistringa ir ryški tarsi Rytų audiniai Baksto kūryba sužavėjo Paryžių.

 

 

:: Sunku pasakyti tikslią šios intymios aprangos dalies išradimo datą. Per žmonijos istoriją liemenukas buvo išrandamas kelis kartus.

 

:: Kolekcija ilgam šokiravo visuomenę -: naujovė buvo laikoma mažiausiai nepadoria. Kostiumėlis buvo pavadintas vienos salos vardu iš Maršalo archipelago Ramiajame vandenyne – „bikinis“.

 

 

:: Mados pasaulio žmonės.

Šiame skyrelyje galite susipažinti su žymiausiais mados pasaulio žmonėmis - dizaineriais ir supermodeliais.